Špičkové kalibračné a validačné systémy

Profesionálny kalibračný software

Kalibračný softvér Beamex LOGiCAL

Beamex LOGiCAL je kalibračný softvér na princípe predplatného, ktorý využíva cloudovú technológiu a umožňuje ľahko komunikovať s kalibrátormi Beamex a mobilnými zariadeniami.

Technický listSoftvér na webe výrobcu


Čím tento systém vyniká

Elektronická dokumentácia

 • Prehľadná správa kalibračných postupov a kalibrácií.
 • Spoľahlivá dokumentácia výsledkov kalibrácie načítaním dát z kalibrátora Beamex alebo mobilnej aplikácie Beamex bMobile.

Všetko v cloude – ľahká dostupnosť

 • Ľahký prístup k tomuto softvéru kdekoľvek máte internetové pripojenie.
 • Použitie cloudového softvéru LOGiCAL je cenovo veľmi dostupné a inštalácia nevyžaduje zapojenie IT oddelení v podniku.

Evidencia meradiel a etalónov

 • V databázi LOGiCAL můžete mít uloženy informace o struktuře podniku, pozicích, přístrojích a etalonech.
 • LOGiCAL vás upozorní, kdy mají být vaše přístroje kalibrovány.

Žiadna údržba

 • Nie je potreba sa starať o aktualizácie, pretože k nim dochádza automaticky.

Kalibračný softvér ako služba

Beamex LOGiCAL je kalibračný softvér využívajúci cloudové technológie, ktorý je poskytovaný na základe predplatného.

Začať používať LOGiCAL je veľmi jednoduché a náklady sa prispôsobujú rozsahu vášho používania.

Môžete začať s lacným mesačným poplatkom a pritom využívať výhody digitalizovaného bezpapierového kalibračného prostredia.

Tip: Vďaka cloudovému prístupu sa môžete pripojiť kdekoľvek máte pripojenie k internetu, nepotrebujete nákladnú IT infraštruktúru, a tiež aktualizácie sú automatické.Funkcie softvéru Beamex LOGiCAL

 • LOGiCAL vám pomáha riadiť proces kalibrácie.
 • Umožňuje vám správu vašich používateľov, štruktúry podniku a etalónov. V softvéri LOGiCAL budú uložené všetky výsledky vašich kalibrácií.
 • LOGiCAL využíva jedinečnú komunikačnú technológiu webových služieb, ktorá umožňuje bezdrôtovú komunikáciu s mobilnými telefónmi alebo tablety s nainštalovanou bezplatnou mobilnou kalibračnou aplikáciou Beamex bMobile. Môžete tiež komunikovať s dokumentačnými kalibrátormi Beamex, a tým vytvoriť plne digitalizovaný kalibračný proces.
 • Užívateľské rozhranie a kalibračné listy sú v angličtine, češtine, slovenčine a ďalších jazykoch.
Kalibračný software LOGiCAL

Kalibrácia so softvérom LOGiCAL

Každodennú kalibráciu pomocou softvéru LOGiCAL možno opísať v piatich jednoduchých krokoch:

1. Akonáhle máte do databázy LOGiCAL pridané vaše kalibrované zariadenia a etalóny, môžete naplánovať a prideliť kalibráciu.

2. Potom sa môže kalibračný postup odoslať do kalibrátora Beamex alebo do telefónu / tabletu s aplikáciou Beamex bMobile.

3. Mobilné zariadenia vás prevedú kalibračným postupom, napr. vám pomôžu nastaviť správne skúšobné body.

4. Po ukončení kalibrácie môžete výsledky odoslať do softvéru LOGiCAL.

5. Výsledky kalibrácie si môžete prezerať, tlačiť aj analyzovať.


Pre koho je LOGiCAL najvhodnejší?

LOGiCAL je ideálny pre profesionálov v oblasti kalibrácie, ktorí chcú prejsť zo zastaraného, po domácky vytvoreného alebo papierového kalibračného riešenia na profesionálny kalibračný softvér v cloude.

LOGiCAL možno začať používať jednoducho a ľahko a bez investícií do IT infraštruktúry. Zároveň je možné optimalizovať náklady vďaka platbe podľa využitia.

LOGiCAL podporí vaše prvé kroky v digitalizácii kalibračného procesu; s jednoduchou a bezpečnou elektronickou správou etalónov, záznamov o kalibrovaných zariadeniach a výsledkov kalibrácie.

 

LOGiCAL podporuje mobilné riešenia kalibrácie, čo odstráni potrebu prenášať na pracovisko notebooky.

LOGiCAL môžete začať používať spoločne s bezplatnou aplikáciou bMobile pre mobily / tablety, čo bude podporovať vaše existujúce etalóny, alebo môžete kalibračné činnosti plne automatizovať s dokumentačnými kalibrátormi Beamex.

LOGiCAL je perfektným riešením pre mnoho rôznych priemyselných odvetví, ako sú poskytovatelia kalibračných služieb, elektrárne, letecký a kozmický priemysel, automobilový priemysel, vodárne a kanalizácie, potravinárstvo, papierne a mnoho ďalších odborov.

Tip: Zahoďte ceruzku a papier a kalibrujte elektronicky!


Ako vám LOGiCAL uľahčí život

Kalibračný software LOGiCAL v Cloudu

Manuálna dokumentácia výsledkov kalibrácie na papieri zaberie veľa času a nie je efektívna. Navyše pri nej často dochádza k preklepom.

Pomocou softvéru LOGiCAL s dokumentačnými kalibrátormi Beamex a aplikáciou Beamex bMobile môžete dokumentovať vaše výsledky kalibrácie elektronicky a úplne bez papiera, čo vám ušetrí drahocenný čas a zbaví vás nákladných chýb.


Vyskúšajte si LOGiCAL so 30-dňovou skúšobnou verziou

Začať používať LOGiCAL je veľmi jednoduché a môžete to urobiť ešte dnes! Kliknutím na nižšie uvedený odkaz sa registrujte, pozvite členov svojho tímu a začnite organizovať svoju prácu.

Choďte na https://logical.beamex.com a začnite ihneď používať LOGiCAL!

Ak už máte kompatibilný dokumentačný kalibrátor Beamex, môžete začať sťahovať výsledky kalibrácie do svojej vlastnej databázy LOGiCAL.

Pokiaľ chcete softvér predviesť alebo poradiť ako začať, kontaktujte nás!


Potrebujete niečo viac?

Ak pracujete vo vysoko regulovanom a náročnejšom odvetví, ako je napríklad farmaceutický priemysel, možno pre vás LOGiCAL nie je to pravé. Namiesto toho odporúčame použiť pokročilejšie softvér pre správu kalibrácií Beamex CMX.


Dopyt na softvér LOGiCAL

Odošlite nezáväzný dopyt a my sa vám sami ozveme.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top