Špičkové kalibračné prístroje a komplexné kalibračné systémy

Zastupujeme: Kalibrátory - zastupujeme tyto značky

Od verzie 1.0.2, vydanej na jar 2019, je LOGiCAL k dispozícii aj v češtine a slovenčine a komunikuje i s vybranými typmi kalibrátorov Beamex MC2!

Kalibračný software Beamex LOGiCAL

Beamex LOGiCAL je zdarma poskytovaný moderný cloudový software na generovanie kalibračných certifikátov.

LOGiCAL = robiť kalibrácie logicky.

Viac informácií

Technický list Software na webe výrobcu


Čím tento systém vyniká

Elektronická dokumentácia

  • Dokumentácia výsledkov kalibrácie načítaním dát z dokumentačného kalibrátora Beamex a vytvorenie elektronického kalibračného certifikátu vo formáte PDF.

Ľahká dostupnosť

  • Použitie cloudového software ako je LOGiCAL je veľmi dostupné. Toto riešenie je kompletne zadarmo a nepotrebuje zapojenie IT oddelenia v podniku.

Všetko na cloude

  • Ľahký prístup k tomuto software kdekoľvek máte internetové pripojenie.

Žiadna údržba

  • Nie je potreba sa starať o aktualizácie, pretože k nim dochádza automaticky.


Funkce software Beamex LOGiCAL

  • Logical je možné použiť s väčšinou prehliadačov, ako je Chrome, Internet Explorer a Safari.
  • Kalibračné certifikáty je možné stiahnuť do počítača, tabletu alebo mobilného prístroja.
  • Užívateľské rozhranie a kalibračné certifikáty v češtine, slovenčine, angličtine a ďalších jazykoch.

Dopyt na software


Pre koho je LOGiCAL určený?

Software LOGiCAL je určený pre výrobný podnik s menším počtom kalibrácií, ktoré sa dajú zvládnuť aj dnes len s dokumentačným kalibrátorom. LOGiCAL je tiež vhodný pre mobilných kalibračných technikov, ktorí často cestujú medzi pobočkami alebo zákazníkmi.

Najčastejšími užívateľmi sú pracovníci servisných organizácií, vodovodov a kanalizácií, papierní, malých elektrární, leteckého a automobilového priemyslu atď.

Potrebujte software, ktorý má viac funkcií? Ak pracujete vo vysoko regulovanom odvetví priemyslu, ako je napríklad farmaceutická výroba, nebude pre vás pravdepodobne LOGiCAL to správne riešenie. V takom prípade odporúčame pokročilejší program na správu kalibrácií Beamex CMX.


Jak vám LOGiCAL uľahčí život

Manuálna dokumentácia výsledkov kalibrácií na papier zaberie veľa času a nie je efektívna. Dochádza pri nej tiež často k preklepom. Pomocou software LOGiCAL s dokumentačnými kalibrátormi Beamex môžete dokumentovať vaše výsledky kalibrácií elektronicky a úplne bez papiera, čo vám ušetrí drahocenný čas a zbaví nákladných chýb. Zahoďte ceruzku a papier – kalibrujte elektronicky!


Ovládanie software

Kalibrácia sa vykoná pomocou dokumentačného kalibrátora Beamex MC2 (od verzie firmware 3.20), MC4, MC6, MC6-Ex, MC6-T150, MC6-T660 alebo MC6 Workstation a výsledky sa uložia do pamäte kalibrátora. Potom sa výsledky kalibrácie stiahnu z pamäte kalibrátora do software LOGiCAL, ktorý ich prevedie do PDF kalibračného certifikátu, ktorý si môžete uložiť alebo vytlačiť. Jednoduché a logické.


Príklad kalibračného certifikátu

Príklad kalibračného certifikátu, ktorý je výstupom zo software Beamex LOGiCAL:


Začnite hneď používať LOGiCAL!

Pokiaľ máte dokumentačný kalibrátor Beamex MC2 (od verzie firmware 3.20), MC4, MC6 alebo MC6-Ex, môžete začať používať LOGiCAL ihned a zdarma, stačí prejsť na stránku software LOGiCAL a zaregistrovať sa.


Dopyt na software LOGiCAL

Pošlite nezáväzný dopyt a my sa vám sami ozveme.

 

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov

Vytvoril MD webdesign

Top