Špičkové kalibračné a validačné systémy

Multifunkčné kalibrátory

Vyberte si váš nový multifunkčný kalibrátor v najvyššej možnej kvalite.


Beamex MC6

Tento multifunkčný dokumentačný kalibrátor a komunikátor využijete nielen ako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličín, ale tiež ako dokumentačný kalibrátor, záznamník dát a prenosný komunikátor pre zbernicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex MC6-Ex

Iskrovo bezpečný multifunkčný prevádzkový kalibrátor a komunikátor skvele poslúži nielen ako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličín. Skvele ho využijete aj ako dokumentačný kalibrátor, záznamník dát a prenosný komunikátor pre zbernicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex MC6-T150

Univerzálny kalibrátor kombinujúci teplotnú piecku s rozsahom od −30 °C do 150 °C , zbernicový komunikátor, datalogger a multifunkčný prevádzkový dokumentačný kalibrátor teploty, tlaku a rôznych elektrických veličín.

Beamex MC6-T660

Univerzálny kalibrátor kombinujúci teplotnú piecku s rozsahom od 50 °C … 660 °C , zbernicový komunikátor, datalogger a multifunkčný prevádzkový dokumentačný kalibrátor teploty, tlaku a rôznych elektrických veličín.

Beamex MC6 Workstation

Panelová verzia kalibrátora Beamex MC6 umožňujúca kalibráciu teploty, tlaku a elektrických signálov. Súčasne funguje ako dátový záznamník a komunikátor pre zbernicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex CENTRiCAL

Modulárne skúšobné a kalibračné pracovisko určené pre dielne a laboratóriá. Do jeho pracovného stola môžete ľahko zabudovať rôzne moduly určené na kalibráciu elektrických veličín.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top