Špičkové kalibračné a validačné systémy

Multifunkčné kalibrátory

Vyberte si váš nový multifunkčný kalibrátor v najvyššej možnej kvalite.


Beamex MC6

Tento multifunkčný dokumentačný kalibrátor a komunikátor využijete nielen ako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličín, ale tiež ako dokumentačný kalibrátor, záznamník dát a prenosný komunikátor pre zbernicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex MC6-Ex

Iskrovo bezpečný multifunkčný prevádzkový kalibrátor a komunikátor skvele poslúži nielen ako kalibrátor tlaku, teploty a elektrických veličín. Skvele ho využijete aj ako dokumentačný kalibrátor, záznamník dát a prenosný komunikátor pre zbernicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA protokoly.

Beamex MC4

S týmto kompaktným prevádzkovým dokumentačným kalibrátorom môžete kalibrovať tlak, teplotu a elektrické signály. Dokumentačné funkcie pritom umožňujú elektronickú dokumentáciu kalibrácie.

Beamex MC2

Kompaktný prevádzkový dokumentačný kalibrátor umožňuje kalibráciu tlaku, teploty a elektrických signálov. MC2 môže mať zabudované vnútorné tlakové moduly. Tiež k nemu ľahko pripojíte vonkajšie tlakové moduly.

Beamex MC6 Workstation

Panelová verzia kalibrátora Beamex MC6 umožňujúca kalibráciu teploty, tlaku a elektrických signálov. Súčasne funguje ako dátový záznamník a komunikátor pre zbernicové protokoly HART, FOUNDATION Fieldbus H1 a Profibus PA.

Beamex CENTRiCAL

Modulárne skúšobné a kalibračné pracovisko určené pre dielne a laboratóriá. Do jeho pracovného stola môžete ľahko zabudovať rôzne moduly určené na kalibráciu elektrických veličín.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top