Špičkové kalibračné a validačné systémy

Bezdrôtové dataloggery

Bezdrôtové dataloggery série TrackSense® predstavujú najkomplexnejšie validačné riešenie, ktoré je v súčasnosti na trhu k dispozícii. Vďaka širokému rozsahu meraných parametrov sú bezdrôtové dataloggery Ellab vhodné pre celý rad aplikácií.


Dataloggery s vymeniteľnými snímačmi

Dataloggery s vymeniteľnými snímačmi

Dataloggery TrackSense Pro, Pro X a Pro Basic majú možnosť výmeny snímačov na meranie teploty, tlaku, vákua, vlhkosti, prieniku pary, vodivosti a CO2. Dataloggery ponúkajú zobrazenie dát v reálnom čase pomocou prídavného SKY modulu.

Dataloggery pre vnútornú montáž

Veľmi malé dataloggery

Využite dataloggery radu TrackSense Pro Mini a Micro na meranie teploty. Tie sú navrhnuté pre aplikácie v obmedzenom priestore. Datalogger radu Micro sa dodáva aj v kombinovanej verzii na meranie teploty a tlaku.

Dataloggery pre veľmi nízke teploty

Dataloggery pro velmi nízké teplotyDataloggery s integrovanými snímačmi radu TrackSense Frigo sú určené na meranie pri veľmi nízkych teplotách a ponúkajú rozšírenú kapacitu batérie.

Dataloggery s integrovanými snímačmi

Dataloggery s integrovanými snímači

Dataloggery so zabudovanými snímačmi radu TrackSense Pro Compact na meranie teploty a tlaku sú vyvinuté tak, aby spĺňali základné potreby pre aplikácie, kde je kladený dôraz na jednoduchosť.

Dataloggery s LED indikátorom pre laboratóriá

Dataloggery s LED indikátorem pro laboratoře

Dataloggery TrackSense Lab sú určené na meranie teploty a vlhkosti. Dataloggery sú vybavené LED indikátorom na upozornenie a informáciu o stave dataloggeru v priebehu merania. Dataloggery ponúkajú zobrazenie dát v reálnom čase pomocou prídavného SKY modulu.

Dataloggery pre proces sušenia mrazom

Dataloggery pro proces sušení mrazem

Dataloggery TrackSense LyoPro predstavujú revolúciu vo validácii a monitorovaní procesu sušenia mrazom. Sú vhodné pre automatické prevádzky nakladacích a vykladacích systémov. Dataloggery majú vymeniteľný termoelektrický snímač teploty s minimálnym ovplyvnením merania.


Príslušenstvo k bezdrôtovým dataloggerom

Potrebujete zobrazenie dát z dataloggerov v reálnom čase alebo stanicu na spustenie a čítanie dataloggerov?

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top