Špičkové kalibračné a validačné systémy

Kalibrátory tlaku

Vyberte si váš nový kalibrátor tlaku od renomovaných značiek v najvyššej kvalite.


Beamex MC6

Multifunkčný dokumentačný kalibrátor a komunikátor Beamex MC6 je možné na kalibraciu tlaku vybaviť až 4 vysoko presnými vnútornými tlakovými modulmi. Možno ich tiež doplniť vymeniteľnými vonkajšími tlakovými modulmi série EXT.

Beamex MC6-Ex

Iskrovo bezpečný multifunkčný dokumentačný kalibrátor a komunikátor Beamex MC6-Ex môžete vybaviť až 3 veľmi presnými vnútornými tlakovými modulmi. Doplniť ho možno tiež o vymeniteľné vonkajšie tlakové moduly série EXT.

Tlakové moduly Beamex EXT

Vonkajšie tlakové moduly série EXT je možné pripojiť ku všetkým kalibrátorom radu Beamex MC. Vyberte si zo širokého rozsahu od podtlaku do 100 MPa.

Beamex POC8

Automatický regulátor tlaku, vďaka ktorému je kalibrácia tlaku veľmi efektívna a jednoduchá na obsluhu. Vyberte si z radu rozsahov od podtlaku až do 21 MPa (210 bar).

Pumpy Beamex radu PG

Ručné kalibračné zdroje tlaku radu PG sú šikovným nástrojom na generovanie a nastavenie tlaku počas kalibrácie. Vyberte si z kalibračných púmp pre rôzne tlakové rozsahy a médiá.

Elektrická pumpa Beamex ePG

Kalibračná pumpa EPGElektrická prenosná kalibračná tlaková pumpa Beamex ePG, určená na kalibráciu tlaku v priemyselných aplikáciách v rozsahu od podtlaku do 2 MPa.

Beamex MC6 Workstation

Panelová verzia dokumentačného kalibrátora Beamex MC6. Kalibrátor Beamex MC6 Workstation môžete vybaviť až 10 vysoko presnými tlakovými modulmi.

Beamex CENTRiCAL

Kalibračné pracovisko Beamex CENTRiCAL je možné vybaviť radom rôznych modulov na kalibráciu tlaku. Týmito modulmi môžu byť manuálne a automatické generátory / regulátory tlaku a meracie tlakové moduly

Piestové tlakomery Aremeca

Pneumatické a hydraulické piestové etalónové tlakomery Aremeca pokrývajú rozsah merania pretlaku od 1,5 kPa do 1 000 MPa v 3 triedach presnosti. K dispozícii sú aj špeciálne verzie pre meranie podtlaku a diferenčného tlaku.

Porovnávacie tlakové pumpy Aremeca

Kalibračné generátory a regulátory tlaku firmy Aremeca pokrývajú rozsahy od podtlaku až do 1 000 MPa (10 000 bar). Tlakovým médiom môže byť vzduch, olej, alebo voda.

Príslušenstvo ku kalibrátorom tlaku

Potrebujete zariadenie na čistenie a plnenie manometrov, odlučovače nečistôt, pripojovacie konektory, hadičky a káble a ďalšie doplnkové vybavenie vrátane náhradných dielov?

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top