Špičkové kalibračné a validačné systémy

Kalibrátory vlhkosti

Vyberte si váš nový kalibrátor vlhkosti od renomovaných značiek v najvyššej kvalite.


Generátor Huminator 2

Testo Huminator 2 je špičkový generátor vlhkosti a teploty. Generátor disponuje veľkou komorou s objemom 4,2 l s veľmi vysokou stabilitou a homogenitou vlhkosti a teploty. Vďaka veľkej komore sa tento generátor perfektne hodí na kalibráciu všetkých druhov vlhkomerov a dátových záznamníkov.

Generátor Fensor HG-101

Fensor HG-101 je šikovný generátor vlhkosti. Prístroj je možné vybaviť rôznymi komorami, vďaka čomu je vhodný na kalibráciu rôznych druhov vlhkomerov a dátových záznamníkov. Generátor má dobrú stabilitu a homogenitu vlhkosti v komore. HG-101 nedisponuje reguláciou teploty

Rotronic HP32-HC2AS

Vlhkomer HP32-HC2AS je prenosný prístroj vybavený presným kapacitným senzorom HygroClip2. Tento presný a stabilný snímač je vhodný ako pracovný etalón pri kalibrácii bežných vlhkomerov.

MBW 473

Referenčný rosnobodový zrkadlový vlhkomer 473 je presný prenosný prístroj s oddelenou meracou sondou. Vlhkomer 473 je špičkové zariadenie na kalibráciu a validáciu klimatických komôr.

MBW 473-SHX

Referenčný rosnobodový zrkadlový kondenzačný vlhkomer 473-SHX je vybavený oddelenou meracou sondou. Je určený na meranie rosného bodu pri teplote prostredia až 125 °C. Umožňuje merať hodnoty rosného bodu, teploty a relatívnej vlhkosti priamo v procese. Vlhkomer 473-SHX je špičkové zariadenie na kalibráciu a validáciu klimatických komôr.

MBW 573

Referenčný rosnobodový zrkadlový kondenzačný vlhkomer 573 je konštruovaný na inštaláciu do rackovej skrine 19″. Je vybavený integrovanou meracou hlavicou, snímačom tlaku, pumpou a prietokomerom. Určený je na extrémne presné monitorovanie náročných procesov.

MBW 973

Referenčný rosnobodový zrkadlový kondenzačný vlhkomer 973 je prenosný prístroj s integrovanou meracou hlavicou. Je určený na presné meranie vlhkosti a rosného bodu, bez driftu. Prístroj slúži ako prenosný etalón pre rad aplikácií – na kontrolu rosného bodu v systémoch stlačeného vzduchu, alebo na kontrolu kvality dýchacích zmesí.

Teplotný merací systém MBW T12

Vysoko presný a stabilný 12kanálový teplotný merací systém, ku ktorému je možné pripojiť odporové snímače teploty (PRT). V kombinácii s kondenzačnými vlhkomermi MBW je skvelou voľbou na kalibráciu a validáciu klimatických komôr. K dispozícii je software MBW Gecko na vizualizáciu hodnôt.

MBW 373

Referenčný rosnobodový zrkadlový kondenzačný vlhkomer 373 ponúka široký rozsah merania od −95 °C do +95 °C zámrzného bodu/ rosného bodu. Prístroj sa využíva ako etalón pri kalibrácii vlhkomerov, v meteorológii, pri meraní stopovej vlhkosti a výskume palivových článkov.

Generátor MBW HFG1

Zmiešavací generátor vlhkosti MBW HFG1Generátor HFG1 umožňuje presne generovať plyn s rôznou hodnotou rosného bodu (Td) / zámrzného bodu (Tf) v rozsahu -80 … 10 °C Tf/Td. Vďaka schopnosti generovať aj veľmi suché prostredie je HFG1 unikátnym prístrojom a ideálnym zdrojom prostredia na kalibráciu vlhkomerov, ktoré pracujú vo veľmi suchých podmienkach.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top