Špičkové kalibračné a validačné systémy

Kalibrátory leteckých prístrojov

Vyberte si váš nový kalibrátor leteckých prístrojov.


DMA MPS43B

Extrémne kompaktný 2-kanálový automatický Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) ponúkajúci výkon bežných ADTS kalibrátorov, a to pri nízkej hmotnosti a jednoduchej manipulácii. Odolná skrinka so vstavanou batériou spĺňa náročné požiadavky leteckého priemyslu.

DMA MPS45

2-kanálový automatický prenosný Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) určený na bežné skúšanie výškomerov, rýchlomerov a ďalších leteckých palubných prístrojov. Vstavaná batéria umožňuje prevádzku až po dobu 2 hodín. Jeho súčasťou  je ovládací program ADWIN.

DMA MPS49

3-kanálový prenosný ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovať a merať 3 tlakové okruhy – výšku, rýchlosť a uhol nábehu (AoA – Angle of Attack). Hodí sa na skúšanie palubných prístrojov využívajúcich inteligentné Pitotove trubice.

DMA MPS40C

4-kanálový prenosný ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovať a merať  2 až 4 tlakové okruhy – výšku, rýchlosť a 2krát uhol nábehu (AoA – Angle of Attack). Výborne sa hodí na skúšanie palubných prístrojov využívajúcich inteligentné Pitotove trubice.

DMA MPS46/MPS56

Laboratórny Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) s vysoko presnými snímačmi tlaku. Presnosť pre statický kanál je menšia ako ±2 ft pri hladine mora. Prístroj je možné vybaviť komunikačným rozhraním RS232, USB, Ethernet alebo GPIB / IEEE488, a využiť tak v automatizovaných skúšobných systémoch.

MM14-BW

Digitálny automatický kalibračný systém MM14-BW je určený na kalibráciu presných leteckých tlakových prístrojov, ako sú ADTS kalibrátory. Systém sa skladá z etalónového digitálneho piestového tlakomera, 2-kanálového sekundárneho etalónu a kalibračného programu.

DMA MPS34C

Vysoko presný Air Data Test Set kalibrátor (ADTS) ponúka v prevádzkových podmienkach presnosť porovnateľnú s laboratórnymi prístrojmi. Štandardne dodávaný 8-kanálový oddeľovač vstupov uľahčuje skúšky tesnosti viackanálových systémov. Vstavaná batéria umožňuje prevádzku až po dobu 4 hodín.

DMA MPS35C

Vysoko presný 3-kanálový ADTS kalibrátor umožňuje nezávisle regulovať a merať 3 tlakové okruhy – výšku, rýchlosť a uhol nábehu  (AoA – Angle of Attack). Určený je na skúšanie palubných prístrojov využívajúcich inteligentné Pitotove trubice.

Pitot-statické adaptéry

Prípojky pre Pitotove trubice a statické porty ako príslušenstvo ku kalibrátorom palubných leteckých prístrojov. Kompletná kalibračná súprava DMA môže obsahovať ADTS kalibrátor, Pitot-statické adaptéry, káble / hadice a robustný prepravný kufor.

DMA PAMB10H/PAMB11H

Referenčné tlakomery PAMB10H a PAMB11H merajú v rozsahoch atmosférického tlaku palubných leteckých prístrojov. Môžete ich použiť ako etalóny pri kalibrácii ADTS kalibrátorov. PAMB10H je 1-kanálový tlakomer (Ps alebo Pt) a PAMB11H je 2-kanálový tlakomer  (Ps a Pt).

DMA MTG7

3-osý rotačný stôl MTG7 je určený na kalibráciu a skúšanie gyroskopických prístrojov. Medzi základné funkcie patrí presné nastavenie rýchlosti, zrýchlenia a polohy pre každú os nezávisle, rýchle vyhľadávanie nulovej polohy a ovládanie cez diaľkový ovládač PC.

DMA BCE14/BCE15

Laboratórny digitálny systém na skúšanie otáčkomerov a indikátorov používaných pri turbínových leteckých motoroch. Typ BCE14 je vybavený dvomi nezávislými generátormi otáčok a typ BCE15 tromi generátormi otáčok.

DMA IAC90

Elektromechanický prístroj na meranie relatívnej rotácie medzi pohyblivými časťami lietadiel. Ponúka 4 rôzne ovládacie jednotky (MAN2B, MAN4B, MAN8B alebo MAN16B) umožňujúce súčasné odčítanie hodnôt z 2, 4, 8 alebo 16 uhlomerov.

Beamex MC6

Univerzálny multifunkčný prenosný kalibrátor umožňujúci merať (prípadne generovať / simulovať) tlak, odporové a termoelektrické snímače teploty, jednosmerné napätie, prúd, frekvenciu a pulzy. Kalibráciu leteckých prístrojov uľahčuje funkcia Dokumentačný kalibrátor.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top