Špičkové kalibračné a validačné systémy

Výrobci

V Českej republike a na Slovensku sme distribútormi pre tieto spoločnosti


Beamex

BeamexSpoločnosť BEAMEX je popredným svetovým poskytovateľom kalibračných riešení, ktorého cieľom je vytvárať lepšie spôsoby kalibrácie pre globálny výrobný priemysel. Spoločnosť Beamex ponúka komplexný sortiment produktov a služieb – od prevádzkových kalibrátorov až po kalibráciu v dielni, kalibračné príslušenstvo, kalibračný softvér, riešenia špecifické pre daný priemysel a profesionálne služby. Spoločnosť Beamex má viac ako 12 000 zákazníkov na celom svete.

Spoločnosť Beamex je certifikovaná podľa ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001. Beamex vyrába iskrovo bezpečné kalibrátory v súlade s ATEX/IECEx a kalibračné laboratórium Beamex je akreditované podľa normy ISO 17025.

Sme Premium Partnerom spoločnosti Beamex.


Ellab

Dánska spoločnosť Ellab patrí od roku 1949 medzi svetových lídrov v oblasti validácie, monitorovania, kalibrácie a ponuky služieb pre zdravotnícky, farmaceutický a potravinársky priemysel. Pre potreby validácie ponúka spoločnosť Ellab najkomplexnejší systém bezdrôtových dataloggerov TrackSense® alebo veľmi presný termočlánkový systém E-ValTM Pro pre rôzne teplotné procesy ako je sterilizácia, lyofilizácia, testovanie prostredia komôr, depyrogenácia, mapovanie skladov, pasterizácia a mnoho ďalších. Neoddeliteľnou súčasťou týchto systémov je softvér ValSuite®, ktorý spája všetky validačné systémy spoločnosti Ellab do jedinej platformy, spĺňa nariadenia FDA 21 CFR Part 11 a udržuje vaše dáta v bezpečí.
Spoločnosť Ellab A/S má certifikáciu podľa ISO 9001 a ATEX IEC 80079-34. Kalibračné laboratóriá Ellab v Dánsku a v Nemecku sú akreditované podľa ISO/IEC 17025.


DMA

Spoločnosť D.Marchiori (DMA) vyvíja a vyrába kalibračné a testovacie zariadenia pre letecké systémy a komponenty, ako sú kalibrátory ADTS, pitot-statické adaptéry, etalónové tlakomery, otočné stoly na kalibráciu gyroskopov, kalibrátory tachometrov a prístroje na meranie relatívnej rotácie. Tieto presné testovacie zariadenia sa používajú vo viac ako 80 krajinách sveta na opravárenských základniach, v civilných leteckých spoločnostiach a vo všeobecnom letectve.

Spoločnosť D.Marchiori má systém kvality certifikovaný podľa normy ISO 9001 a kalibračné laboratórium D.Marchiori je akreditované podľa normy ISO 17025.


Aremeca

Spoločnosť Aremeca je renomovaným výrobcom tlakových kalibračných zariadení – piestových tlakomerov, porovnávacích tlakových kalibračných púmp, príslušenstva na kalibráciu tlaku a tlakových zariadení na zákazku.

Spoločnosť Aremeca má certifikovaný systém kvality ISO 9001.


MBW Calibration

Spoločnosť MBW Calibration je medzinárodne uznávaná ako popredný vývojár a výrobca vysokokvalitných referenčných zrkadlových rosnobodových vlhkomerov, ktoré sa používajú v rôznych aplikáciách merania a kalibrácie vlhkosti a kvality plynov. MBW je tiež popredným dodávateľom analyzátorov kvality plynu SF6 založených na jedinečnej technológii merania rosného bodu.

Kalibračné laboratóriá MBW sú akreditované podľa normy ISO 17025 (SCS a DAkkS).


© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top