Špičkové kalibračné prístroje a komplexné kalibračné systémy

Kalibrátory teploty

Vyberte si váš nový kalibrátor teploty najvyššej kvality od renomovaných značiek.


Beamex MC6-T150

Univerzálny prenosný kalibrátor teploty na automatizovanú kalibráciu teploty v rozsahu −30 °C … 150 °C. MC6-T150 je kombinácia modernej dvojzónovej kalibračnej teplotnej piecky a multifunkčného prevádzkového kalibrátora a komunikátora Beamex MC6.

Zistite viac

Beamex MC6-T660

Univerzálny prenosný kalibrátor teploty na automatizovanú kalibráciu teploty v rozsahu 50 °C … 660 °C. MC6-T660 je kombinácia modernej trojzónovej kalibračnej teplotnej piecky a multifunkčného prevádzkového kalibrátora a komunikátora Beamex MC6.

Zistite viac

 

Beamex FB

Prenosná, ľahká a kompaktná priemyselná teplotná piecka na kalibrácie v prevádzke. Použiť ju môžete samostatne, alebo na automatizovanú kalibráciu a elektronickú dokumentáciu s kalibrátorom Beamex MC6 a kalibračným programom Beamex CMX.

Zistite viac

Beamex MB

Metrologická teplotná piecka s vysokou presnosťou a stabilitou, ktorá je zároveň dostatočne kompaktná na použitie v prevádzke. Môžete ju použiť samostatne, alebo v rámci automatizovanej kalibrácie a elektronickej dokumentácie s kalibrátorom Beamex MC6 a kalibračným programom Beamex CMX.

Zistite viac

 

Beamex MC6

Multifunkčný dokumentačný kalibrátor MC6 ponúka mnoho funkcií na meranie a simuláciu odporových a termoelektrických snímačov teploty. V kombinácii s teplotnou pieckou a kalibračným programom Beamex CMX umožňuje plne automatickú kalibráciu teploty.

Zistite viac

Beamex MC6-Ex

Iskrovo bezpečný multifunkčný kalibrátor MC6-Ex ponúka funkcie na meranie a simuláciu odporových a termoelektrických snímačov teploty. V kombinácii s kalibračným programom Beamex CMX vytvára elektronický kalibračný systém.

Zistite viac

 

Beamex RPRT

Inteligentné teplotné sondy radu RPRT sú referenčné odporové snímače teploty s vysokou presnosťou a dlhodobou stabilitou merania s možnosťou uloženia korekčných koeficientov v zabudovanej pamäti. Použiť ich môžete s pieckami radu FB a MB, alebo s kalibrátorom Beamex MC6. 

Zistite viac

Beamex IPRT-300

Priemyselné teplotné sondy IPRT-300 sú odporové snímače teploty, ktoré môžu byť použité až do +300 °C. Pri využití korekčných koeficientov ponúkajú presnosť ±0,04 °C. Použiť ich môžete napríklad s kalibrátorom Beamex MC6. 

Zistite viac

 

Beamex MC4

Dokumentačný prevádzkový kalibrátor MC4 ponúka meranie a simuláciu odporových a termoelektrických snímačov teploty, napájanie prúdovej slučky a meranie výstupov prevodníkov v mA. Komunikuje s kalibračným programom Beamex CMX. 

Zistite viac

Beamex MC2

Prenosný dokumentačný kalibrátor na prevádzkové kalibrácie. Dokáže merať a simulovať odporové a termoelektrické snímače teploty. K dispozícii je tiež napájanie prúdovej slučky a meranie analógových výstupov.

Zistite viac

 

Beamex MC6 Workstation

Panelová verzia prenosného kalibrátora Beamex MC6 ponúka rovnaké funkcie na kalibráciu teploty. Môže fungovať ako samostatný kalibrátor, alebo môže byť súčasťou kalibračného pracoviska Beamex CENTRiCAL. Kombináciou s kalibračným programom Beamex CMX vznikne elektronický kalibračný systém.

Zistite viac

Beamex CENTRiCAL

Modulárne skúšobné a kalibračné pracovisko CENTRiCAL je určené pre dielne a laboratóriá. Do pracovného stola je možné zabudovať kalibrátor Beamex MC6 Workstation a ďalšie moduly určené na kalibráciu teplotných veličín.

Zistite viac

 

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top