Špičkové kalibračné a validačné systémy

Kalibrátory teploty

Vyberte si váš nový kalibrátor teploty najvyššej kvality od renomovaných značiek.


Beamex MC6-T150

Univerzálny prenosný kalibrátor teploty na automatizovanú kalibráciu teploty v rozsahu −30 °C … 150 °C. MC6-T150 je kombinácia modernej dvojzónovej kalibračnej teplotnej piecky a multifunkčného prevádzkového kalibrátora a komunikátora Beamex MC6.

Beamex MC6-T660

Univerzálny prenosný kalibrátor teploty na automatizovanú kalibráciu teploty v rozsahu 50 °C … 660 °C. MC6-T660 je kombinácia modernej trojzónovej kalibračnej teplotnej piecky a multifunkčného prevádzkového kalibrátora a komunikátora Beamex MC6.

Beamex FB

Prenosná, ľahká a kompaktná priemyselná teplotná piecka na kalibrácie v prevádzke. Použiť ju môžete samostatne, alebo na automatizovanú kalibráciu a elektronickú dokumentáciu s kalibrátorom Beamex MC6 a kalibračným programom Beamex CMX.

Beamex MB

Metrologická teplotná piecka s vysokou presnosťou a stabilitou, ktorá je zároveň dostatočne kompaktná na použitie v prevádzke. Môžete ju použiť samostatne, alebo v rámci automatizovanej kalibrácie a elektronickej dokumentácie s kalibrátorom Beamex MC6 a kalibračným programom Beamex CMX.

Beamex MC6

Multifunkčný dokumentačný kalibrátor MC6 ponúka mnoho funkcií na meranie a simuláciu odporových a termoelektrických snímačov teploty. V kombinácii s teplotnou pieckou a kalibračným programom Beamex CMX umožňuje plne automatickú kalibráciu teploty.

Beamex MC6-Ex

Iskrovo bezpečný multifunkčný kalibrátor MC6-Ex ponúka funkcie na meranie a simuláciu odporových a termoelektrických snímačov teploty. V kombinácii s kalibračným programom Beamex CMX vytvára elektronický kalibračný systém.

Beamex IPRT-300

Priemyselné teplotné snímače IPRT-300 sú odporové snímače teploty, ktoré môžu byť použité až do +300 °C. Pri využití korekčných koeficientov ponúkajú presnosť ±0,04 °C. Použiť ich môžete napríklad s kalibrátorom Beamex MC6. 

Beamex RPRT

Inteligentné teplotné snímače radu RPRT sú referenčné odporové snímače teploty s vysokou presnosťou a dlhodobou stabilitou merania s možnosťou uloženia korekčných koeficientov v zabudovanej pamäti. Použiť ich môžete s pieckami radu FB a MB, alebo ku kalibrátorom radu Beamex MC6. 

Beamex MC6 Workstation

Panelová verzia prenosného kalibrátora Beamex MC6 ponúka rovnaké funkcie na kalibráciu teploty. Môže fungovať ako samostatný kalibrátor, alebo môže byť súčasťou kalibračného pracoviska Beamex CENTRiCAL. Kombináciou s kalibračným programom Beamex CMX vznikne elektronický kalibračný systém.

Beamex CENTRiCAL

Modulárne skúšobné a kalibračné pracovisko CENTRiCAL je určené pre dielne a laboratóriá. Do pracovného stola je možné zabudovať kalibrátor Beamex MC6 Workstation a ďalšie moduly určené na kalibráciu teplotných veličín.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top