Špičkové kalibračné a validačné systémy

Validačné systémy Ellab novo na našich stránkach

Novo sme pridali na naše stránky www.kalibratory.sk informácie o validačných systémoch dánskej spoločnosti Ellab, ktorú zastupujeme na českom a slovenskom trhu. Vyberať môžete z ponuky systémov bezdrôtových dataloggerov radu TrackSense® a termočlánkového systému pre tepelnú validáciu E-Val™ Pro, ktoré sú dodávané s profesionálnym validačným softvérom ValSuite®. Systémy využijete pri teplotných a ďalších validačných meraniach vo farmaceutickom, zdravotníckom, potravinárskom a inom priemysle.

V sekcii Hľadám BEZDRÔTOVÝ SYSTÉM nájdete bezdrôtové dataloggery rady TrackSense®, ktoré predstavujú najkomplexnejšie validačné riešenie, ktoré je v súčasnosti na trhu k dispozícii. Vďaka širokému rozsahu meraných parametrov sú bezdrôtové dataloggery Ellab vhodné pre celý rad aplikácií.

V sekcii Hľadám TERMOČLÁNKOVÝ SYSTÉM nájdete veľmi presný termočlánkový systém E-Val Pro, ktorý je ideálny pre rôzne procesy tepelnej validácie. Systém ponúka možnosť pripojenia aj ďalších snímačov na meranie tlaku, vákua, vlhkosti, vodivosti a CO2.

ValSuite® je spoľahlivý validačný a kalibračný softvér spájajúci všetky validačné systémy spoločnosti Ellab do jedinej platformy. Umožní vám kombinovať bezdrôtové dataloggery s tradičným termočlánkovým meracím systémom. Tým vám otvára dvere k obrovskému množstvu nových možností pri validácii.

Spoločnosť Kalibrátory, s.r.o. vám zaistí prenájom týchto špičkových validačných systémov, prípadne ich záručný a pozáručný servis. V prípade záujmu vám radi prídeme predviesť naše nové validačné DEMO prístroje od spoločnosti Ellab. Napíšte nám na info@kalibratory.cz.

© Kalibrátory, s.r.o. | ochrana osobných údajov | cookies

Vytvoril MD webdesign

Top